call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
شرکت دالیان جدید Sunlight Building Material Co.، Ltd
تلفن: +86-757-63228326
ایمیل: eva@newsunlight.net
Products Categorys

سنگ و کاشی های سقف فلزی با پوشش / رنگ سنگ با پوشش ورق های فولادی بام

چرا سقف فلزی با پوشش جدید نور خورشید سنگ را انتخاب کنید؟ هزینه اولیه سرمایه گذاری بالا RestThe جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف نصب ممکن است بیش از با سایر مواد بام.

دالیان جدید نور خورشید ساختمان مواد شرکت, با مسئولیت محدود یکی از چین سنگ بام فلزی با پوشش کاشی تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو است و ما نیز یک شرکت حرفه ای و کارخانه، خوش آمدید به قیمت پایین سنگ کاشی سقف همه کاره آجرهای سنتی و محصولات عمده فروشی ارزان را از ما خرید.


چرا سقف فلزی با پوشش جدید نور خورشید سنگ را انتخاب کنید؟


سرمایه گذاری بالاتر از بقیه

هزینه اولیه نصب جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف ممکن است با بیش از سایر مواد بام. با این حال، چون سقف جدید نور خورشید می خواهد آخرین سقف خرید تا کنون پول صاحب خانه می کارم معني دار است. جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف می افزاید: به زیبایی خانه خود را و به آن ارزش فروش مجدد.

"خوب برای یک عمر" در مقابل "دیر یا زود"

عمر متوسط غیر فولادی سقف حدود 15 سال است. به عنوان مثال، آسفالت و یا "ترکیب" زونا می تواند نیاز هر 10 تا 20 سال و یا هر چه زودتر دوباره سقف! که در مقایسه با جدید نور خورشید سنگ با روکش فولادی سقف که شامل ضمانت خوب برای طول عمر مالک (قابل انتقال).

دادن Makeover زیبایی خانه یک

هر چه سبک، رنگ یا پایان از سقف فعلی خود، جدید نور خورشید سنگ با پوشش فولاد سقف که ظاهر خانه شما خواهد شد به احتمال زیاد وجود دارد. آیا شما می خواهید نگاه از آسفالت تکه چوب برای سقف، خاک رس کاشی، لرزش سرو یا تخته سنگ، شما می توانید جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف که زیبایی خانه خود را بالا ببرد را انتخاب کنید.

قدرت بلند مدت

زندگی سخت است. مادر طبیعت سخت تر، به ویژه در مواد بام غیر فلزی است که شروع به خراب شدن بلافاصله پس از آنها از قرار گرفتن در معرض اشعه ماورای بنفش خورشید انبساط و انقباض در نتیجه تغییرات درجه حرارت و اثر hailstones برف سنگین بسته یخ و باد آسیب رساندن نصب شده است. جدید نور خورشید سنگ پوشیده شده فولاد سقف، با این حال، می توانید نگاهی به شرایط آب و هوایی شدید و هنوز نگاه و محافظت از مانند جدید برای یک عمر.

زیبایی کارآمد

بیشتر به رنگ های زیبا و طراحی جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف از ملاقات چشم وجود دارد. به عنوان مثال، سقف رنگ نور را به طور موثر حرارت خورشید را منعکس کننده و کاهش نیاز به سرد خانه خود را در طول ماه های گرم تابستان طراحی شده اند. چه راه زیبا برای کاهش لوایح انرژی خود را.

ایستاده برای دوام

اگر شما به کسی می گویند که سقف فلزی نباید در راه می رفت شنیده ام، آنها بدیهی است نه جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف صحبت میکنید. ما منحصر به فرد هم پیوسته طراحی پانل، با ساخت اسکلت فلزی گالوانیزه و روش های اثبات شده نصب ارائه سیستم سقف قوی است که می تواند در شرایط عادی راه می رفت.

برآورد خطیبی

هنگامی که شما مقایسه ویژگی ها و مزایای جدید نور خورشید سنگ با پوشش فولاد سقف برابر همه دیگران, شما واقعا هیچ مقایسه وجود دارد را ببینید. پس چگونه شما چه خواهد بود میزان سرمایه گذاری خود را مشخص اول، با ما تماس بگیرید. ما حرفه ای با تجربه قادر به محاسبه هزینه سقف جدید شما بسته به سبک نور خورشید سنگ با پوشش فولاد بام سیستم جدید انتخاب کنید سقف خود شکل و "زمین" یا درجه شیب و یا نه شما می خواهم خود را از سقف های موجود در سمت چپ و یا پاره کردن خواهد شد. به یاد داشته باشید جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف همراه با 50 سال ضمانت.


گواهینامه جدید نور خورشید بام

جدید نور خورشید سقف ضمانت

سیستم های جدید نور خورشید بام، Inc. (آخرت "شرکت") بدین وسیله گارانتی به خریدار اصلی مصرف کننده ("صاحب") که هر پانل سقف جدید نور خورشید ("صفحه"): (1) از نقص است که تحت تاثیر قرار می منفی عملکرد پانل؛ ساخت باقی می ماند (2) توان مقاوم در برابر ضربه آف در سرعت باد تا 120 کیلومتر در ساعت؛ و خسارت تگرگ مقاومت در برابر (3). منظور این ضمانت نامه خسارت تگرگ به شرح زیر تعریف شده است: (1) نفوذ تگرگ سنگ کاملا از طریق پانل; یا (2) ترک یا انشعاب پانل فولادی بستر اطراف نقطه ضربه.


محدودیت های مسئولیت به میزان این پانل در واقع شامل نقص در مواد و یا طرز کار تولیدی است که عملکرد، این شرکت باید یا تعمیر یا تعویض پنل ناقص ارائه شده این شرکت مسئولیت باید به هزینه کل به بیش از هزینه جایگزینی مناسب صفحه معیوب خاص در طول 15 سال اول پس از نصب و راه اندازی محدود است و سالانه بر اساس prorated برای مواد کاهش فقط در طول 15 سال باقی مانده. این شرکت سعی در جایگزین کردن پانل های معیوب با همان رنگ و یا طراحی دارد. با این حال، تنوع رنگ بین پانل های ساخته شده در زمان های مختلف وجود داشته باشد و شرکت ممکن است قطع و یا تغییر طراحی مشخصات محصول خاص. به هر حال، شرکت ذخایر حق جایگزین صفحه معیوب با پنل های مشابه طرح و رنگ.

ارائه اطلاعات انتقال (آدرس ملک، مالک اصلی مالک جدید) برای شرکت در ظرف 30 روز از تغییر مالکیت از طریق پست است انتقال این محدود گارانتی توسط مالک اصلی به صاحب اموال پس از آن در نخستین سال های 5(5) پس از نصب اولیه این محصول ممکن است منتقل شود. متوجه تغییر مالکیت باید از طریق ایمیل فرستاده به شرکت در آدرس ذکر شده.

Attn: جدید نور خورشید سقف ضمانت گروهشهر دالیان - شهر فوشان چين

این ضمانت نامه مشروط به شرایط زیر است:


  1. نقص برده باید توسط ایمیل به شرکت در ارسال آن ' آدرس ذیل تنظیم. اطلاع شامل نام و آدرس صاحب ادعا پانل های معیوب و یا پانل و نقص در جزئیات توصیف باید.


2-شرکت مسئول برای، نخواهد و این ضمانت نامه محدود به هرگونه خسارت به پانل و یا هر گونه دارایی دیگر به خاطر هر دلیل نقص خاص در مواد صدق نمی کند یا در ضمانت نامه محدود تولید طرز کار تعریف شده است. علل هنوز تحت پوشش در این گارانتی شامل: (1) خسارت ناشی از نقص و جنبش یا جلوگیری از نشست خاک در ساختار که بر روی سقف نصب شده است; (2) ترافیک پا سوء استفاده از واريانس در دستورالعمل های سازنده; (3) به پانل های ناشی از هر گونه استفاده از تمیز کردن راه حل های رنگ پوشش یا تغییرات هر نوع آسیب; (4) آسیب به پانل های ناشی از سوء استفاده، غفلت و یا دست زدن به نادرست در طول یا پس از نصب; یا (5) آسیب ناشی از شکست به دنبال دستورالعمل سازنده نصب. گارانتی جداگانه نصب پانل پوشش پیمانکار نصب موجود شده ممکن است.


3-اين ضمانت گارانتی فقط باعث می شود این شرکت با توجه به پانل های جدید نور خورشید بام مبادرت به فروش آن است. نمایندگی مجاز و فروش و نصب جدید نور خورشید بام برای گسترش و یا تغییر شرایط گارانتی این در هر صورت مجاز هستند.


4-بدون گارانتی باید به صفحه جدید نور خورشید بام هر گونه تغییر، تغییر و یا تغییر پس از آن کارخانه به جز زمانی که تغییر در مورد نیاز توسط دستورالعمل نصب سازنده را ترک کرده است در طراحی و یا تابع اعمال می شود.


5-جایگزینی هر پنل جدید بام نور خورشید توسط این شرکت مدت گارانتی این جز به عنوان وسیله قانون مستلزم گسترش باید.


6-این گارانتی اصلی خریدار جدید نور خورشید بام معین حقوق قانونی می دهد.

اگر هر یک از مفاد این گارانتی"محدود" برگزار شده است توسط دادگاه صالحه نامعتبر از درجه اعتبار ساقط و یا غیرقابل اجرا، مفاد باقی مانده با این وجود در نیروی کامل بدون اینکه اختلال و یا به هر نحوی باطل همچنان باید.

نور خورشید سقف فوشان Subsidery کارخانه جدید


پرسش و پاسخ

از کاشی های سقف نور خورشید جدید

سوال: رعد و برق به سقف فلزی جذب است?

پاسخ: مطلقا هیچ افزایش احتمال خانه شما اگر سقف فلزی رعد و برق زده بودن وجود دارد. در واقع اگر رعد و برق اعتصاب را جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف خود، انرژی با خیال راحت باعث پراکندگی در سراسر سطح کل سقف و به زمین خارج می شوید. همچنین، چون بام فلزی نیست قابل اشتعال و یا قابل اشتعال آن انتخاب دقیق حتی برای پوشش سقف در مناطق مستعد و شدید آب و هوا رعد و برق است.


سوال: سنگ پوشش سقف فلزی سقف پر سر و صدا؟

پاسخ: به هیچ عنوان! شنیدن این: جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف است اغلب بسیار ساکت تر از حتی آسفالت تکه چوب برای سقف سقف. ما روش نصب منحصر به فرد که باعث ایجاد صدا همراه با ما زیبایی عملکردی سطح سنگ پوشش داده شده، حتی باران سیل پانل های سقف قابل توجه نه بلندتر از آن می خواهد روی سقف لرزش چوب سنگین است.


سوال: زنگ مشکلی در سنگ سقف فلزی پوشش داده شده است؟

پاسخ: خیر! در واقع جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف پانل های ساخته شده از بالا کیفیت گالوانیزه فولادی است که پوشش داده شده با پوشش اکریلیک پایه. دانه های زمین سنگ سرامیک پس بیش از این کت پایه تعبیه شده. در نهایت، لعاب بیش از حد روشن اکریلیک اعمال و پخته شده در. این خانه خود را با حفاظت طولانی مدت، با دوام و مقاوم در برابر کم رنگ شدن برای یک عمر لذت فراهم می کند.


سوال: مشکل Denting است؟

پاسخ: باز هم نه! در واقع جدید نور خورشید سنگ با روکش فلزی سقف می تواند و ایستادن به hailstones, بار برف و باد شدید شرایط بدون هیچ گونه آسیب ساختاری یا لوازم آرایشی و بهداشتی. این یکی از دلایلی که شامل ما ضمانت مقاوم در برابر هوا در حد 120 مایل در ساعت گارانتی باد (برابر گردباد F2!) و 2.5 اینچ گارانتی Hailstone است.

اگر شما هر گونه سوال لطفا با ما تماس بگیرید.


Hot Tags: کاشی سنگ فلزی با پوشش سقف کاشی کاشی سنگ سقف همه کاره, سقف سنتی چین تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه شرکت عمده فروشی فروش ارزان، کم قیمت، محصولات
محصولات مرتبط
تماس با ما
Address:ADD: NO 9، Hengfeng Road، Shishan Town، منطقه Nanhai، شهر Foshan، استان گوانگدونگ، چین
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © شرکت دالیان جدید Sunlight Building Material Co.، Ltd