call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
شرکت دالیان جدید Sunlight Building Material Co.، Ltd
تلفن: +86-757-63228326
ایمیل: eva@newsunlight.net
Products Categorys

فلش پوشش سقف کاشی سمت دیوار بام فلش فلش

لوازم جانبی فلش COVERAll نور خورشید جدید غیر قابل احتراق، جلوگیری از نفوذ حشرات و برف, آسان برای نصب و در حالی که ارائه پوشش سقف فولاد سیستم دوام و طول عمر از سنگ. هفتم

دالیان جدید نور خورشید ساختمان مواد شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو چین فلش پوشش سقف کاشی تولید کنندگان و تامین کنندگان است، و ما نیز یک شرکت حرفه ای و کارخانه است، به قیمت پایین سمت فلش فلش دیوار دیوار صفحه پانل های سقف بام پنل و محصولات عمده فروشی ارزان از ما فروش خوش آمدید.


فلش سمت پوشش دیوار بام فلش فلش

تمام لوازم جانبی جدید نور خورشید غیر قابل احتراق، جلوگیری از نفوذ حشرات و برف, آسان برای نصب و در حالی که ارائه پوشش سقف فولاد سیستم دوام و طول عمر از سنگ.سقف یک خانه مسکونی در خدمت یک هدف اصلی و است که به یک مانع در برابر آب و هوای خارج شود. سخت ترین عنصر آب و هوا برای کنترل آب است و سقف رایانه ای را به عنوان آخرین خط دفاع در برابر نشت آب عمل می کند.

برای فلش سقف موثر باشد، آن باید با دوام، کم تعمیر و نگهداری، مقاوم در برابر آب و هوا, و همچنین جای جنبش. جنبش باید به دلیل ثابت انبساط و انقباض بین بام و چیزهایی که بام جایگزین. این انبساط و انقباض را به صورت روزانه و فصلی یا رخ می دهد. به عنوان مثال، نور خورشید بسیار زیاد درجه حرارت سطح در طول روز باعث مصالح سقف به گسترش، اما در شب قطره درجه حرارت و مواد قرارداد ایجاد کنید. تغییرات فصلی می تواند بر چوب فریم و فلش مواد باید قادر به مقاومت در برابر این تغییرات و ضد نشت باقی می ماند.

تنش که سقف تجارب چشمک زن با گذشت زمان می تواند آن را بیشتر در معرض شکست زمانی که آب و هوایی شدید رخ می دهد، مانند برف سنگین و بادهای یا گرمای بیش از حد. در طول نصب، مراقبت باید به حفظ مواد فلش گرفته شده است. Roofers حرفه ای به طور معمول برش و شکل دادن به خود رایانه ای مواد از ورق فلز، اما آنها را نیز در دسترس هستند از پیش شکل گرفته.


رنگ انتخاب فلش پوشش سقف کاشی جانبی فلش فلش سقف پانل های دیوار

معمولا، همین کار را با سقف کاشی به رنگ برای تمامیت.

* استاندارد رنگ

(رنگ خواهد شد نشان داده شده بر روی صفحه نمایش از محصول واقعی متفاوت است. به نمونه واقعی محصول قبل از سفارش مراجعه کنید.)


* مشتریان راه حل فردی

لطفا نمونه رنگ محصول قبل از سفارش.


Hot Tags: فلش پوشش سقف کاشی فلش سمت دیوار فلش صفحه دیوار پانل های سقف، سقف پانل, چین, تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه شرکت عمده فروشی فروش ارزان، کم قیمت، محصولات
محصولات مرتبط
تماس با ما
Address:ADD: NO 9، Hengfeng Road، Shishan Town، منطقه Nanhai، شهر Foshan، استان گوانگدونگ، چین
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © شرکت دالیان جدید Sunlight Building Material Co.، Ltd