call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
شرکت دالیان جدید Sunlight Building Material Co.، Ltd
تلفن: +86-757-63228326
ایمیل: eva@newsunlight.net
Products Categorys
معایب سقف فولاد پوشش داده شده

معایب سقف فولاد پوشش داده شده

سقف فولاد با پوشش سقف فولادی یک گزینه عالی برای سقف باقی مانده طولانی مدت است. ارائه نهایی در عملکرد و طراحی مهندسی همان چیزی است که سیستم های روکش فولادی پوشش داده شده روی سنگ دارند. محصولات فولادی سنگی پوشش داده شده منحصر به فرد هستند.

معایب تولید و توزیع کننده بام سنگ فرش از فولاد در قطر

سنگ کاشی فلز کاشی سفالی .png


اندازه: 1335 * 420 میلیمتر

اندازه واقعی: 1280 * 380mm

ضخامت ورق فولاد: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

به طور عمده از سنگ با پوشش ضد زنگ بام پوشش داده شده است

Color Card of stone coated roof tiles .jpg

مواد سقف فولادی پوشش داده شده با سنگ

مواد مورد استفاده در ساخت سقف فولاد ضد زنگ پوشش داده شده از جنس سقف شامل دریچه های سقف، فلش برای لوله کشی، دریچه های ریجد و حفاظت از زهکشی می باشد. این همه می تواند با فولاد ضدزنگ سنگی پوشش داده شود. در ساختمان نیز از مواد دیگر نیز استفاده می شود مانند راکت ها، نوارهای راه انداز، دره ها، سیلانت ها و پیوست ها.

مواد کاشی سقف فلزی سنگی .jpg

معایب سقف فولاد با پوشش سقف

بعضی معایب برای سقف فولادی با پوشش سنگی وجود دارد. هزینه های پیش رو بیش از سقف آسفالت معمولی است. سنگ های طبیعی استفاده می شود ممکن است ناسازگاری رنگ ایجاد کند. پانلها با هم همپوشانی دارند و به هم متصل نیستند، که اگر برف، باران یا باد از بین برود، مشکلات ایجاد می شود. این نوع سقف با استفاده از اتصال دهنده های در معرض، که می تواند به دلیل قرار گرفتن در معرض آب و یا رطوبت دام در زنگ زنگ زدگی. سیستم های نوع batten مستعد رطوبت و تراکم هستند، که می تواند در زمان پوسیدگی باشد. تیرچه های سنگی پوشش داده شده اند تا حدودی جدید هستند هر نصب کننده سقف ممکن است بداند چگونه آنها را به درستی نصب کند.

خط پایین این است که با وجود اینکه سقف فولادی با پوشش سنگی نسبتا جدید است، مزایا به مراتب بیشتر از نقاط ضعف است. اگر چه بودجه و بودجه با سقف فولادی مورد توجه قرار می گیرند، انتخاب بهتر برای سازندگان است که پول اضافی برای نصب این نوع بام دارند. سقف فولادی با پوشش سقف فولادی، آزمون زمان و تیرهای آسفالت و یا روشهای ارزانقیمت را پوشش می دهد. اگر خانه یا ساختمان سقف نصب شده دارای یک مقدار فروش مجدد قوی باشد، این ممکن است گزینه خوبی باشد. این یکی از طولانی ترین سیستم های بام و ماندگاری طولانی ترین در بازار امروز است.

با توجه به مقاومت آن در برابر هوای پاک، عناصر و هزینه های تعمیر و نگهداری عملا غیرممکن، سقف فولادی با پوشش های سنگی، انتخاب مطلوب برای تقریبا هر ساختمان است که ساکنان قصد دارند در مدت زمان طولانی در خانه خود بمانند. کسانی که قصد فروش خانه خود را در آینده ای نزدیک دارند ممکن است نمی خواهند سرمایه گذاری در این نوع بام را انجام دهند، فقط به این خاطر که در هنگام سرمایه گذاری یا بازگشت هزینه های سقف در هنگام فروختن خانه، نمی توانند سرمایه گذاری کنند.

stone coated metal roof tiles projects in China .jpgHot Tags: معایب سقف فولادی پوشش داده شده با سنگ، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت، عمده فروشی، خرید، ارزان، قیمت پایین، محصولات
محصولات مرتبط
تماس با ما
Address:ADD: NO 9، Hengfeng Road، Shishan Town، منطقه Nanhai، شهر Foshan، استان گوانگدونگ، چین
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © شرکت دالیان جدید Sunlight Building Material Co.، Ltd