call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
شرکت دالیان جدید Sunlight Building Material Co.، Ltd
تلفن: +86-757-63228326
ایمیل: eva@newsunlight.net
Products Categorys
سنگ داغ فروش هزینه پوششهای فلزی پوشیده شده در جمهوری سوسیالیستی دموکراتیک سریلانکا

سنگ داغ فروش هزینه پوششهای فلزی پوشیده شده در جمهوری سوسیالیستی دموکراتیک سریلانکا

سنگ پوششهای فلزی با پوشش سیستم گزینه عالی برای دراز مدت سقف قابل توجه به دنبال دارد. ارائه نهایی در عملکرد و طراحی مهندسی چه سنگ با روکش استیل سیستم های بام همه مورد است. محصولات سنگ با روکش فلزی منحصر به فرد هستند.

داغ فروش سنگ با روکش فولادی سقف هزینه در کلمبوجمهوری سوسیالیستی دموکراتیک سریلانکا

 

ضد آب ضد برف عایق پیشگیری از آتش سوزی مقاومت در برابر ايران ضد زلزله

Saint Lucia roof .jpgاندازه: 1335 * 420mm

اندازه معتبر: 1280 * 380 میلیمتر

ضخامت ورق فولاد: 0.4 میلی متر (0.45 mm 0.5 میلی متر)

با پوشش رنگ عمدتا از سنگ بام فولاد ضد زنگ

Color Card of stone coated roof tiles .jpg

مصالح سنگ با پوشش بام فولاد

مواد مورد استفاده در ساختمان سنگ فولاد ضد زنگ با پوشش بام دریچه سقف برای لوله کشی خط الراس منافذ و قطره قطره شدن حفاظت رایانه ای شامل. این همه با سنگ با پوشش فولاد ضد زنگ ساخته شده می تواند. مانند شن کش را پوشش می دهد، نوار استارت و دره ها و درزگیر و پیوست مواد دیگر نیز در ساختمان مورد نیاز است.

material of stone coated metal roof tiles .jpg

معایب سنگ پوششهای فلزی پوشیده شده

برخی از معایب سنگ پوششهای فلزی پوشش داده شده وجود دارد. هزینه های چشمگیر بام آسفالت بیش منظم دارد. سنگ طبیعی استفاده می شود ممکن است تناقضات رنگ را ایجاد کنید. پانل های تداخل و انجام مياندوز نیست، که می تواند ایجاد به مشکلات اگر برف و باران یا باد برسد. این نوع سقف با استفاده از اتصال دهنده در زمان به دلیل آب دام یا قرار گرفتن در معرض رطوبت در زنگ می تواند در معرض. چاق شدن نوع سیستم در معرض رطوبت و مهر است که در زمان با هستند. سنگ زونا شده تا حدودی جدید است. نصب سقف هر نحوه نصب آنها را به درستی می دانم ممکن است.

خط پایین این است که اگر چه سنگ پوششهای فلزی با پوشش نسبتا جدید، که، مزایای کنون اشکالاتی سنگین تر بودن است. اگر چه منابع مالی و بودجه را در نظر میگیرد با پوششهای فلزی آمده، این انتخاب بهتر برای سازندگان که پول اضافی برای نصب این نوع بام است. سنگ پوششهای فلزی با پوشش آزمون زمان ایستاده و مراتب بیشتر زنده بودن آسفالت زونا یا روش های بام ارزان تر خواهد کرد. اگر خانه یا ساختمان سقف نصب شده در ارزش فروش مجدد قوی است و سپس این ممکن است یک گزینه خوب. این یکی از طولانی ترین، با دوام ترین سیستم های بام در بازار امروز است.

به دلیل مقاومت آن در برابر هوا عناصر و هزینه های نگهداری تقریبا غیر موجود، سنگ پوششهای فلزی پوشش دار بهترین انتخاب برای تقریبا هر ساختمان ارائه کارکنان قصد اقامت در خانه خود را برای مدت طولانی است. کسانی که قصد فروش خانه خود را در آینده نزدیک خواهید ممکن است به سرمایه گذاری در این نوع از بام، فقط به این دلیل آنها اطراف را ببینید بازگشت در آنها سرمایه گذاری و یا هنگامی که خانه به فروش می رسد هزینه سقف جبران نخواهد بود.

Spanish red roof tiles .jpg

projects of stone coated metal roof tiles .jpgHot Tags: داغ فروش سنگ با پوشش فولادی سقف هزینه در جمهوری سوسیالیستی دموکراتیک سری لانکا، چین، تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه، شرکت، عمده فروشی، فروش ارزان، کم قیمت محصولات
محصولات مرتبط
تماس با ما
Address:ADD: NO 9، Hengfeng Road، Shishan Town، منطقه Nanhai، شهر Foshan، استان گوانگدونگ، چین
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © شرکت دالیان جدید Sunlight Building Material Co.، Ltd